Kultywatory GREAT PLAINS SIMBA TL300

/ ogłoszenie oglądane 965 razy / często oglądane

Kultywator GREAT PLAINS SIMBA TL300

– maszyna fabrycznie nowa,

– zapotrzebowanie mocy od 120-200KM,

– masa własna 1750kg,

– szerokość robocza i transportowa 3m,

– maszyna zawieszana na trzy punktowym układzie zawieszenia, – wał zagęszczający ML- Roll600 ,

– trzy rzędy łap zabezpieczonych sprężynowo (ilość wszystkich łap 10sztuk),

– włóka tylna – niwelator tarczowy,

– gwarancja 12 miesięcy

CENA NETTO: atrakcyjna cena

zapytaj o cenę (formularz poniżej)

Produkty – SIMBA TL
OPIS PRODUKTU

TL jest sprzężonym, wleczonym, zębowym kultywatorem zaprojektowanym przede wszystkim do lżejszych i średnich gleb. Łatwa konfiguracja i obsługa czyni go wszechstronnym i wytrzymałym. Trzy rzędy sprężynowych zębów mogą pracować na tyle głęboko, aby mieszać duże ilości śmieci, takie jak łodygi ziemniaka lub szczątki warzyw polowych lub wykonywać dokładne rozluźnienie gleby celem dalszych działań uprawnych.

Sprawdzony w obszernych badaniach terenowych TL zapewnia znakomite wyniki pracy podczas podstawowej i wtórnej uprawy jesiennej. Jest także wysoce skuteczny w uprawie wiosennej, otwierając ściernisko po zimie,  pomagając mu schnąć i przygotowując do wiosennego wysiewu.

Dziesięć zębów w modelu 3,0 m oraz dwanaście w modelu 3,5 m jest rozłożonych w trzech rzędach. Odstępy pomiędzy zębami w jednym rzędzie wynoszą 300 mm i 900 mm. Za nimi zamontowany jest zestaw sprężynowych tarcz wyrównujących. Istnieje szeroki wybór tylnego wału między innymi 540 mm wał Open Cage, zestaw 550mm dysków DD Lite, V-Roller, Heavy-Duty (HD) i Maxlift.

Trzymetrowa maszyna z wałem klatkowym waży 1,75 tony. Ciągnik wymagany do pracy z Simba TL powinien mieć moc od 120KM do 200KM w zależności od warunków pracy i rodzaju gleby. Model 3,5 m z takim samym wałem waży dwie tony. Wyposażony w dyski DD Lite waży 2,25 lub 2,6 tony, więc wymagany jest ciągnik o mocy między 140KM a 200KM.

CECHY PRODUKTU

NIWELATORY SPRĘŻYNOWE

Mogą być alternatywą dysków niwelujących.

MECHANICZNY, SPRĘŻYNOWY SYSTEM AUTO-RESET

Zęby montowane za pomocą sprężynowej jednostki korzystają z maksymalnej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas pracy w warunkach kamienistych. Dzięki temu przez cały czas dobrze oddziałują na ziemię.

JEDNOSTKA KRAVA Z ZĘBEM SPRĘŻYNOWYM MT

Jednostka Krava w Simba TL posiadająca zęby sprężynowe MT może pracować na głębokości do 300 mm mieszając duże ilości śmieci, takie jak łodygi ziemniaka lub szczątki warzyw, a także wykonywać dokładne rozluźnienie gleby celem dalszych działań uprawnych. Nogi są wyposażone w przykręcane, skręcone rylce zakończone skrzydłami. Zakończenie, skrzydełko i wygięcie to komponenty, które pozwalają na głębszą pracę.

DYSKI NIWELUJĄCE

Podążając za zębami, rząd z ząbkowanymi tarczami sieka i miesza powierzchniowe śmieci wyrównując poziom uprawianej ziemi przed walcem prasowym. Dyski niwelujące mogą być ustawione szerzej niż walec, dzięki temu niwelują grzbiety.

USTAWIENIE GŁĘBOKOŚCI

Głębokość pracy zębów jest dostosowywana poprzez tylną rolkę używając zestawu podkładek.

WYBÓR TYLNEGO WAŁU

Dzięki profilowi pracy w kształcie litery V, wał wypełnia się glebą, unosi ją, a jednocześnie pozostaje czystszy wewnątrz niż podobne wały, ale o profilu w kształcie litery U. TL może być połączony z DDL 550, Aqueel II, klatką, Heavy Duty (HD) lub wałem Maxlift pozostawiając wypoziomowaną, odporną na warunki pogodowe powierzchnię.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt:

 

  • Listing ID: 1153
  • stan: nowy
  • kolor: zielony
  • maszyny rolnicze - marka: inny
  • Cena do negocjacji?: CENA DO USTALENIA